Konik wykonany ręcznie z drewna

Dekoracje hand made


Technika tworzenia akcesoriów do domu hand made cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością. Nic w tym dziwnego, wielu z nas zależy po prostu na tym, by posiadać w swoim domu dekoracje, które są inne od tych ogólnie dostępnych w sprzedaży. Jakie zatem dekoracje do domu warto kupić, jeżeli chodzi o technikę wykonania hand made?

Ozdoby na ściany

Brak ozdób na ścianach w domu powoduje, że wyglądają one nudno. Brak wówczas pomieszczeniu tak zwanej kropki nad i. Dekoracje ścienne hand made to na przykład girlandy, które mogą mieć różne kształty i mogą być wykonane z różnych materiałów – idealnie spełnią one swoją rolę w salonie lub pokoju dziecka. Rysunki hand made na indywidualne zamówienie są świetnym rozwiązaniem dla tych osób, które poszukują mocno spersonalizowanych ozdób. Można zamówić wykonanie portretów rodzinnych czy namalowanie dowolnego obrazka, później wystarczy zastosować odpowiednie obramowanie i ozdoba hand made jest gotowa. Na ścianach bardzo często wieszane są również dekoracje, które wykonuje się przy pomocy robótek ręcznych. Mogą to być na przykład materiałowe zawieszki na ścianie – forma ich wykonania, kolory, jak i kształty są w zasadzie dowolne. Dekoracje drewniane do zawieszenia na ścianach bardzo dobrze nadają się do aranżacji każdego wnętrza – pokoju dziecięcego, salonu, kuchni czy przedpokoju. Drewno pasuje ponadto do każdego wystroju.

Inne interesujące akcesoria

W ofercie firm wykonujących produkty hand made, jak również osób prywatnych, które zajmują się takimi pracami, znaleźć można różnego rodzaju figurki, które mogą zostać wykonane przy użyciu różnych narzędzi ręcznych. Materiał, który jest stosowany do stworzenia dekoracji może być w zasadzie dowolny, może to być glina, papier, bawełna, drewno, ceramika czy metal. Sztuczne kwiaty to kolejna propozycja, w szczególności dla tych, którzy nie mają tak zwanej ręki do dbania o prawdziwe rośliny. Kwiaty wsadzone do piękne zdobionego wazonu, który również może być wykonany techniką hand made, będą się ładnie prezentowały i będą nadawały danemu pomieszczeniu ładnego wyglądu. Wianki hand made wykonane ze sztucznych lub żywych kwiatów są wspaniałą ozdobą, którą można wykorzystać w różnoraki sposób. Doskonale prezentują się na stołach w jadalni i salonie, jak również na półkach i szafkach. Można je ponadto zawiesić na ścianie, lub na karniszu. Wianek to nie tylko romantyczny element aranżacji wnętrz, ale także wyrób, który nadaje wnętrzu świeżości. Serwetki i podkładki wykonane techniką hand made idealnie spełnią swoją rolę w kuchni, salonie i w jadalni –  to produkt, który na pewno warto mieć.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *