Projektowanie wnętrz Częstochowa

Projektowanie wnętrz – to bardzo ważna dziedzina sztuki i twórczości trójki naszych artystów. Tworzą razem TRIO, które od 2000 roku działa wspólnie i projektuje wnętrza.

Projektowanie wnętrza zaczynają od rozmowy z klientem, od wyczucia upodobań klienta, bo chociaż projektowane wnętrza przez nich, są indywidualnymi i niepowtarzalnymi dziełami, zawsze liczą się z klientem, żeby dobrze się czuł w zaprojektowanym mieszkaniu, domu, biurze. Aby cała konstrukcja projektowanego wnętrza, szczegóły architektoniczne, kolorystyka w czasie realizacji stały się klientowi bliskie, aby poczuł, że to jego wymarzone wnętrze.

Ta grupa od 2000 roku stworzyła projekty wnętrz , którymi można się pochwalić. Projektowane wnętrza zostały zrealizowane, dzięki staranności w wykonaniu rysunków i rzece wyobraźni, w doborze materiałów i w nadzorze autorskim, który pełnią na swoich budowach, oraz dzięki dobrym ekipom fachowców z którymi współpracują. Wnętrza pokazywane na stronie internetowej www.eldekor.pl, są wnętrzami rzeczywistymi, a nie wirtualnymi, to są zdjęcia zrealizowanych wnętrz. Oczywiście jest to niewielka część, o wiele więcej można zobaczyć spotykając się z artystami w ich pracowni.

Projektowanie wnętrz, to nie tylko dobór materiałów, posadzek, podłóg – chodź jest to bardzo ważny element projektu, ale myślenie kompleksowe i przewidywanie wielu rzeczy. Projekt wnętrza w wykonaniu tej trójki, to kompleksowy projekt wnętrza, począwszy od etapu surowych murów, a często już na etapie projektu architektonicznego włączają się w projektowanie i rozplanowanie wnętrza pod względem funkcjonalności, oraz estetyki. Lub jeśli jest to przebudowa, to pierwszy etap, po zatwierdzeniu koncepcji , zaczyna się od wyburzeń.

Wnętrza projektowane przez nasze biuro mają indywidualny charakter, spójną kompozycje i są niepowtarzalne.

Kompleksowy projekt wnętrza zawiera, plastyczny projekt oświetlenia – to są punkty świetlne , a później dobór odpowiednich lamp, projekt rozmieszczenia urządzeń hydraulicznych, także dobór tychże, projekty elementów architektonicznych, różnych szczegółów, projekty kuchni, jadalni, schodów, sypialni, dobór mebli , czasami projekty mebli, dobór stolarki drzwiowej i okiennej, dobór kolorystyki, i materiałów wykończeniowych. Propozycje zastosowania witraży, rzeźby, obrazów, firan itd.

Zakres projektu wnętrza, jest ustalany indywidualnie. Projekt może być wykonany ręcznie, lub przy użyciu programu komputerowego.

Zapraszamy na stronę www.eldekor.pl, oraz do naszego biura, pracowni i galerii.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *