Projektowanie witraży

Witraż jest jedną z artystycznych dziedzin, którymi zajmują się zawodowo artyści. Tworzą niekonwencjonalne projekty witraży. Ich witraże są wykonywane przez nich samych, stąd proces twórczy nie kończy się na etapie projektu, tylko witraż zrealizowany jest końcowym efektem artystycznym.

Witraże wykonywane w ich pracowni powstają przy użyciu nowej metody odkrytej pod koniec XX wieku – metodą overlay z materiałów włoskich i angielskich. Witraż który powstaje w pracowni to niepowtarzalne dzieło.

Witraże trafiają do projektowanych przez nich wnętrz ,ale również na indywidualne zamówienia klientów do ich domów mieszkalnych, do biur, Kancelarii, Kawiarni itp.

Artyści wymyślili nową formułę na witraż. Ich witraże to nie tylko przeszklenia okienne, elementy mebli, czy drzwi. Ale również jako elementy przestrzenne w nowoczesnych wnętrzach, wolnostojące ścianki, przeszklenia pomiędzy pokojami, pomiędzy łazienką a innym pomieszczeniem, jako przesuwne ściany i drzwi bez stolarki. Witraż jako tło łóżka ,jako element kompozycji z wodą.

Witraże projektowane i realizowane przez TRIO eldekor, są stonowane w kolorze, kolorystyka jest sharmonizowana z wnętrzem, a często są to witraże ograniczone w kolorystyce, a tylko mają zróżnicowane płaszczyzny w strukturze szkła, i w grubości metalowych linii.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *